VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ SB - ZDE

Rekonstrukce stále pokračuje :-(

Peru

10. dubna 2009 v 13:43 | xxx
Menší info:

Odměny:

1 zlatá odměna

2 stříbrné odměny

8 bronzových odměn

Boss: Není

Lařin zápis v PDA: Rutland předpokládá souvislost mezi kamennými stupni a ruinami poblíž Paraíso.
Doufám, že se setkám navzdory všemu. Nenacházíme nic jiného, než deset těl, Amandino je mezi nimi, ale musím to vědět jistě.

Motto lokace: ,,Myslím, že Amanda tam nemusela zemřít .... ''

Lara zde má schůzku s Anayou. Chystají se vydat zpátky do Paraíso, kde se stala nešťastná a hrůzná událost jim a jejich spolůžakům. Co se, ale nestane .. Zase se zde objeví žoldáci, kteří po Laře jdou a tím znepříjemní celý postup jejich výletu.

V tomto levelu si můžete skvěle procvičit bojové chvaty, adrenalinový mód, střílení, skluzy ..
To vše se dá procvičit na figuríně panáka, kterou uvidíte hned v úvodu levelu.

Jak už jsem zmínil, při setkání s Anayou ji překvapí žoldáci, ale naše Lara je vždy připravená :D takže následuje pár přestřelek, které Lara samozdrřejmě vyhraje.

↓ U tohohle screenshotu se musím pochválit, protože se mi líbí nejvíc :D ↓
Po menších přestřelkách, kde Lara posbírá pár skvělých zbraní, granátů a všehomožného, následuje příjemná projížďka na motorce, kde budete zase střílet všemožné bandity. (bohužel je příjemná jen pro někoho, tady se dá motorka ještě překousnout, ale v Kazakchstánu už je to jinak, ale o tom až příště.)
Až na motorce doženete Anayu, která prchá přes bandity, připojíte se k ní a odjedete spolu do Paraíso. Paraíso má v sobě plno vzpomínek a vy se za jednou vydáte. Lara s Anayou budou vzpomínat jak se to všechno seběhlo a tím i vy budete poznávat zapeklitý příběh. Uvidíte Laru a Amandu jako studentky.
Lara jako studentka nemá téměř žádnou výbavu. Jako světlo ji ale slouží světlice, které se háží podobně jako granáty. Pomohou ji v místech, kde je opravdu tma (a že jich tam je hodně :D) ..
A jak se to všechno událo ?
Seběhl se školní výlet ke archeolgickému nalezišti. Lara a Amanda byli poslední dvě, když šplhali dolů do katakomb s larou se utrhnulo lano a tím to vše začlo. Když Lara chtěla dohnat Amandu, která jí s posměchem utíkala, zavalila se přímo před Larou chodba. Musela tedy najít jinou cestu. Nějak se dostala do místnosti, kde našla svou spolužačku mrtvou. Měla zohyzděnou tvář a bezvládně ležela na zemi.
Tady už opravdu něco nehraje.Přes překážky se dostala do další chodby, která vedle do místnosti s Lařiným spolužákem. Ten byl sice na živu, ale když se k němu Lara dostala, potkal ho stejný osud. Samotné monstrum, které vyvraždilo celou Lařinu třídu se za Larou rozběhlo ...
Lara ale naštěstí díky svým akrobatickým dovednostem vyvázla živá a dostala se tak k Amandě.
Za mříží kde Amanda stála se objevilo znovu ono monstrum.. Naštěstí Amanda stihla včas utéct tak jako Lara. Když se obě setkali vypadalo to, že vše přežijou jen ony. Když v tom se monstrum zase objevilo, tentokrát už to vypadalo, že Laru zabije. Amanda však stihla rozluštit písmo napsané na zdi a tak znala postup jak zabít monstrum a přitom se dostat zpět. Ovšem všechno nešlo podle jejich představ. Místnost se začala bortit a zaplavovat vodou.


Amandě na nohu spadla část trosek a tím ji znemožnil dostat se pryč. Lara už však nemohla nic udělat a tak zachránila život sobě a utekla.

Po vzpomínání se Lara vydá prozkoumat archeologické naleziště a ujistit se jestli je Amanda opravdu mrtvá ...


V téhle zatopené místnosti najde Lara Amandinu botu, vypadá to že Amanda to opravdu přežila ..

↓ Tenhle screenshot se mi taky strašně líbí ↓
Leží zde kopie Excaliburu .. Lara se poto odhodlá sjednat schůzku s Shogo Takamoto v Japonsku, který vlastní první část meč. Když v tom jí Zip do headsetu hlásí, že Anayu zase přepadli a chystají se i za Larou.. Na to mu Lara odpoví: ,,Nuže, tohle je hrobka .. Tak ať se tu cítí jako doma ..'' :D Takže zase začínají přestřelky.

Peru je opravdu nádherná lokace. Nechybí zde samozřejmě animace s šipkami a nějaké ty bonusy včetně zlaté odměny .. Peru jsem vždycky hrál rád a hraju i dodnes :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tretka SB Tretka SB | E-mail | Web | 10. dubna 2009 v 14:48 | Reagovat

Aojky Sb!Na mém blogu je naketa ohledně párty..moc tě prosím,aby jsi se zapojila a napsala komentík..díky a měj se pěkně,a ta recenze je moc hezká =)

2 Charlie Charlie | Web | 11. dubna 2009 v 10:09 | Reagovat

To je výborné pojetí:) Sice tenhle level znám úplně zpaměti, ale hned bych na něj zase dostala chuť:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama