VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ SB - ZDE

Rekonstrukce stále pokračuje :-(

Lařino sídlo v plamenech

21. dubna 2009 v 16:53 | xxx
  Některé obrázky co zde uvidíte, ve hře nenajdete ...
Spoušť zmáčknutá. Budova v plamenech. Doppelganger připravená. A Lara překvapená a zděšená...

Lara proběhla rozborecnou a rozžhavenou chodbou do místnosti, která dřív byla její pokoj. Tajnými dveřmi se dostala dál .. Celá chodba byla rozborcená .. Trosky se válely všude a skoro všude byly také plameny .. ,,Nějak to přejít musím.'' Řekla si Lara a vydala se přeruškovat chodbu a zároveň se také vyhnout plamenům a kouři.
Nějak to přelezla na druhou stranu. Zakuckala se, protože měla plíce plné kouře, takže si musela dát chvíli pauzu. Pauzu, která by ji pomohla se chvíli rozmyslet jak dál, zároveń však aby v rozohněné chodbě nebyla moc dlouho ... Uviděla pár výstupků, po kterých by se dalo šplhat .. Přisunula si bednu a pak zkušeně začla šplhat na druhou stranu. Koukla se dolů a když uviděla, kolik je pod ní plamenů, zděsila se a radši přidala ... Byla už skoro u dvěří, když v tom spadla část stropu těsně před ní. Bylo to tak tak, takže si oddychla .. Bez potíží díru přeskočila a dostala se tak do hlavní haly. Při pohledu na ni jí přeběhl mráz po zádech ..
Když uviděla všechny ty trosky, po kterých se táhli plameny, dostala neskutečný vztek. Zvlášť když uviděla jak portrét jejich rodičů je z části olizován plameny .. Okamžitě musí zjistit co se tady stalo ! Dole uviděla Winstona se Zipem, takže se rozhodla vydat k nim. Pomocí vystřlovacího lana se přehoupla na druhou stranu haly. Slezla dolů po zdi a vydala se k Zipovi a Winstonovi.
,,Zipe, co se stalo?'' zavolala na něj Lara. Když se Zip otočil a spatřil Laru, vyděsil se a vystřelil po ní. Lara stačila naštěstí uhnout a skrýt se za sloup. ,,Dej to pryč Zipe nebo tě oddělám já.''( V originále to zní lépe: ,,Drop it Zip or I'll drop you.'' :D - všimněte si jak hezky britským přízvukem to Lara řekla ..) ,,Chceš mě znovu trefit?'' vykřikl na ni Zip. ,,To nebyla Lara! Proč by podpálila svůj vlastní dům?!'' řekl Winston Zipovi. ,,Vloupala se do trezoru..Musela to být ona!'' odsekl mu Zip.,,Někdo vyhodil do vzduchu trezor?'' vložila se do rozhovoru Lara. ,,Tak jo. Připusťme si, že si to možná nebyla ty. Kdosi, kdo vypadal jako tvoje dokonalá kopie, otevřel trezor pomocí skeneru sítnice.'' ,,Nemožné'' odfrkla si Lara. ,,Přesně tak!'' Zakroutil hlavou nevěřícně Zip. lara mu gestem ukázala, že má odložit zbraň. Zip ji tedy odložil a čekal co bude dál. ,,Co se tady přesně stalo?''otázala se jich Lara. ,,Ty - teda ona utekla s Amandiným Kamenem duchů.'' Lara nevěřícně poslouchala Zipova slova, když v tom dostala příšernou myšlenku. ,,Kde je Alister?!'' zeptala se jich. ,,Neviděli jsme ho.'' odpověděl Winston. ,,Jdu do technické místnosti a pídvám se na video z bezpečnostní kamery. Vy dva odsud zmizte, než se třítí střecha.''
Lara tedy šla prozkoumat počítačovou místnost, kde by měla pomocí kamer najít Alistera. Vylezla pomocí sloupu nahoru a přeskočila do technické místnosti. Ještě než došla k počítačům, uslyšela za sebou nějaké podivné zvuky. Že by Alister? Otočila se, aby se podívala. Vypadalo to jako ona..Nějaká silueta, která se jí hrozně podobala. To bude nejspíš odraz ve skle. Přišla blíž, aby se pořádně podívala. Uviděla něco strašného. Byla to ona! Její dokonalá kopie, která vypadala téměř jako ona! Okamžitě vytáhla zbraně. V tu samou chvíli je vytáhla i kopie. Pak se stalo něco strašného. Z ničeho nic vyběhl Alister zakuckaný od kouře, když ho Doppelganger uslyšla, otočila se a s úsměvěm Alistera zastřelila. ,,NEE!'' zaječela Lara. Okamžitě se rozběhla k poplašnímu tlačítku, když ho zmáčkla a otočila se zpátky, její klon stál už dávno před ní. Lara vystřelila ze zbraní. Dvojnice se, ale pouze pousmála a uhla.
Vystřelila znovu, ale zase bez úspěchu. Když vystřelila po třetí, dvojnice jí ruku srazila a začla ji kopat do břicha. Podrazila Laře nohy, která upadla na zem a uhodila se do hlavy. Pak Doppelganger utekla. Lara se zvedla a okamžitě běžela za Alisterem. ,,Alistere, ne! Nesmíš umřít!'' vykřikla Lara. ,,Uvidíme se ... uvidíme se v Avalonu...'' řekl naposled Alister. Než mu Lara stihla poskytnout první pomoc, Alister zemřel. ,,Sakra!'' zašeptala ještě Lara u Alisterova těla. Později se vschopila a donesla jeho tělo před dům, k Zipovi a Winstonovi. ,,Ne, ne, ne. Tohle nemůže být pravda.'' začal Zip naříkat, když uviděl Laru nesoucí Alisterovo tělo. ,,Och, bože.'' řekl Winston, když změřil jeho tep. Zakroutil hlavou, čímž dal najevo, že je Alister opravdu mrtvý. ,,Coto k čertu, byla zač, ta věc?'' řekl stroze Zip. ,,Něco takového jsem už jednou viděla - dvojníka, které ho na mě před lety poslala Natla, jenže ten neměl vlastní rozum.'' ,,Ale jak by ho Natla dokázala vyslat, když je Amandiným vězněm?'' vložil se do rozhovoru Winston. ,,Její mazlíček, bohyně z Atlantidy.'' ,,Co s tím budeme dělat?'' zeptal se Zip. ,,Jen co vyřídím úřady, mám namířeno do jižního Mexika, abych získala Thorův pás.'' odpověděla Lara. ,,Cože?! Alister zemřel! A .. je to jen taková běžná záležitost?!'' odsekl naštvaně Zip Laře. ,,Potřebuji Thorův pás k získání jeho kladiva. A kladivo potřebuji k zabití boha!'' zvýšila tón Lara. Ozvaly se zvuky hasičů a Lara se otočila a odkráčela. Se vztekem, chutí k pomstě a odhodláním ....
Cutscény zde:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Thora Thora | Web | 21. dubna 2009 v 18:40 | Reagovat

Super článek, fakt jo :) máš to moc hezky napsaný, i s těma rozhovorama ;) moc se mi to líbí! A hlavně je to zase něco jinýho, než u mě, já se soustředím hlavně na popis :)

2 Lufík Lufík | Web | 21. dubna 2009 v 18:51 | Reagovat

páni moc hezký :) strašně se mi to líbilo :)

3 Lucík tvé SBčko Lucík tvé SBčko | Web | 21. dubna 2009 v 19:34 | Reagovat

Je to hezky napsané. Začetla jsem se do toho. Moc se mi to líbilo. ;o)

4 Charlie Charlie | Web | 21. dubna 2009 v 19:53 | Reagovat

Skvělá práce, musím ti zatleskat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama