VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ SB - ZDE

Rekonstrukce stále pokračuje :-(

3. kapitola - Pohled do minulosti

26. dubna 2009 v 13:14 | xxx |  The Secret Expedition
,,Uděláš teď co ti řeknu, že ano?'' Winstone! Pojď se podívat. Lara ovládla dvojnici! Winston se tak lekl, že málem upustil podnos s čajem. Přiběhl k monitoru, aby si poslechnul co Lara dole v podzemí říká. Bylo to špatně slyšitelné, ale něco přece slyšet šlo. ,,Poslouchej mě. Odteď neposlouchej ničí příkazy! Už nejsi ničím otrokem. Ujisti se, že Natla bude trpět.'' ,,Myslíš, že dělá dobře?'' pohlédl Zip na Winstona. ,,To nevím. Každý si zaslouží druhou šanci. Navíc .. to předtím nedělala ze své vůle. Poslouchala rozkazy Natly.'' odpověděl Winston. ,,To máš pravdu... Laro?'' promluvil Zip do mikrofonu. ,,Jsi si opravdu jistá, že jsi udělala dobře? Nemyslíš, že se teď vymkne kontrole?'' ,,Nebudeš mi věřit, ale ne. Nemyslím.'' ozvalo se ze sluchátek. V tom se rozrazily dveře. Amanda vběhla do rozborcené hlavní síně. ,,Je tu někdo?!'' začala hulákat. ,,Hej, Amando? Co se děje?'' zavolal na ni Zip. Amanda se rozhlédla a když uviděla Zipa, rozběhla se k němu. ,,Zachvíli jsou tady. Chtějí ... chtějí můj kámen! Musíme je zastavit!'' zakřičela. ,,Co? Kdo?'' zvedl se ze židle Zip. ,,Oni chtějí můj kámen. Musíme jim v tom zabránit!'' zakřičela Amanda. Sundala si z krku řemínek, na kterém byl převněn démonický kámen. Když jej chytla do ruky, začal z něj vystupovat fialový kouř. Z kouře začalo vznikat obrovské silové pole, které se začalo rozprostírat po celém Lařině panství, až vznikla obrovská bariéra, která jej chránila. ,,Páni.'' ozval se úžasle Zip. ,,Dlouho to neudržím! Musíte mi pomoct.'' řekla žalostně Amanda. ,,Moment.'' Zip se rozběhl k počítači. ,,Zipe, co se to tam nahoře děje?'' uslyšel ze sluchátek Laru. V tom se ozvala obrovská rána. Bariéra praskla a Amanda omdlela vyčerpáním. ,,Laro, přijď nahoru! Co nejrychleji to půjde. Je tady Amanda. Je zraněná! Pospěš si! Ztrácíme čas!'' zahulákal do sluchátek Zip. Winston už stál u Amandy a kontroloval jí tep.
,,Brzy bude v pořádku. Teď musíme doufat, že Lara dorazí dřív než oni.'' sdělil Zipovi. ,,Kdo oni?''
,,Ti před kterými Amanda utíkala. Bůhví co se tam stalo a proč chtějí její kámen. Ale myslím, že zachvíli budou tady. Takže si vezmi nějaké Lařiny zbraně a já zkusím Amandu probudit. Sami to nezvládnem. Vše je na Laře.''

.................................................................

,, Když dorazili, dorazila jsi i ty.'' dopověděl Zip a podíval se na Laru. ,,To si vůbec nepamatuji. Proč by chtěli můj kámen?'' podivila se Amanda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lufík Lufík | Web | 26. dubna 2009 v 13:48 | Reagovat

Bomba :) další díl :)

2 Lucík tvé SBčko Lucík tvé SBčko | Web | 26. dubna 2009 v 15:39 | Reagovat

Pěkný. ;o) Snad bude pokráčko... :o)

3 DG *SB* DG *SB* | Web | 26. dubna 2009 v 16:38 | Reagovat

Super, moc se těším na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama