VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ SB - ZDE

Rekonstrukce stále pokračuje :-(

Jak dát do hry jiné obleky?

28. března 2009 v 16:04 | xxx |  Ostatní
Většina lidí neví jak se do hry dávají jiné obleky.. A tak jsem se rozhodl sepsat takový stručný návod.


Existují dva způsoby.. (Tedy alespoň já vím o dvou)

1. způsob

Ten se dělá přes program Texmod. Nejprve si otevřete program a ve vrchní části nazvané Target Aplplication kliknete na obrázek složky. Až na něj kliknete musíte najít místo, kde máte nainstalovanou hru. (Standartně je to C:Program files/ Tomb Raider - Legend) Vyberete spouštěč TR: Legend a po té se podívejte do části programu TexMod s názvem Select Packages. Klikněte na malou žlutou složku uprostřed a zde už si najděte místo, kde máte stažené Tex mod obleky. Až je vyberete, můžete jich navybírat několik naráz, klikněte na tlačítko Run a hra už se spustí sama. Výhoda TexMod je, že když ze hry vyjedete, máte všechno v původním stavu. Obleky nahrazují vždy nějaký oblek.

TexMod stáhnete zde.

2. způsob

Ten se dělá přes program Tomb Ripper. Najeďte do programu a na levé straně je jediné tlačítko OPEN. Klikněte na něj a najděte opět složku se hrou. Klikněte na OK a chvíli čekejte, než se vše do programu načte. Nyní klikněte na číslo, které budete přepisovat - většinou je napsáno na souborech, kterými budete přepisovat. Na pravé straně je potom tlačítko REPLACE a postupně tak přepište všechny čísla. Nevýhoda tohohle programu je taková, že se vše přepisuje, takže pokud si to nezálohujete můžou se vám obleky přepsat navždy. A pokud uděláte nějakou chybu v přepisování čísel může vám z Lary vzniknou mutant.

Tomb Ripper stáhnete zde.

Obleky můžete najít na zde.
Na této stránce si dole můžete vybrat ze 4 kategorií obleků.

Dress outfits - Šaty
Shorts outfits - Krátké obleky (s kraťasema)
Pants outfits - Obleky dlouhé (motorkářské, kožichy atd.)
Bikins - Bikiny

Je dobré mít všechny obleky už získané, protože stáhnuté obleky mají nahradit outfity ve hře, takže pokud se vám nějaký neobjeví, znamená to, že oblek který vám má nahradit nemáte získaný.

Tímto programem můžete měnit obleky i v TR:Anniversary a myslím, že i v Underworld.se nedají použít. Ale pozor, na obleky do TR:A a TR:U je jiná stránka. Obleky do TR:L

Já osobně volím TexMod, ale je to jen vaše věc. Snad se návod dá pochopit :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 , , | 18. srpna 2009 v 14:27 | Reagovat

no škoda že to nejse na 1-5:-(

2 , , | 14. září 2009 v 17:31 | Reagovat

jde to i do dema??

3 Terda Terda | 26. února 2011 v 14:14 | Reagovat

Tam mi to píše že to nejde pomozte mi prosíííííím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama